Dołącz do jednego z Zespołu Ambasadorów 2021

Chcesz być częścią pierwszego globalnego zespołu Ambasadorów w 2021 roku?

Chcesz pomagać i wspierać najsłabszych?

Aby zwiększyć nasze zaangażowanie na rzecz społeczności, The Human Safety Net tworzy nowe zespoły ambasadorów w każdym kraju. Ich misją będzie wsparcie działań i inicjatyw prowadzonych w ramach projektu w Twoim kraju.

Jako Ambasador lub Ambasadorka będziesz mieć okazję przez rok wyrażać swoją pasję przy wsparciu lokalnej i globalnej społeczności wysoce zaangażowanych współpracowników.

Więc na co czekasz?

W Polsce

W kraju w 2019 roku Generali Polska oraz Fundacja The Human Safety Net nawiązały współpracę z Uniwersytetem Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W ramach niej, dzięki zaangażowaniu  Dr hab.n. med. Jan Mazela prof. UM oraz Lek. Grety Sibrech powstał projekt zastosowania po raz pierwszy w Polsce hipotermii leczniczej u noworodków z niedotlenieniem okołoporodowym już podczas transportu karetką.  W ramach projektu wyposażyliśmy w specjalistyczny sprzęt do hipotermii w transporcie karetki neonatologiczne w Polsce – urządzenia trafiły do Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego w Poznaniu, Uniwersyteckiego Szpitala im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze oraz Uniwersyteckiego Szpitala nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy. Przeprowadzamy też warsztaty i szkolenia dla lekarzy oraz pielęgniarek, tak aby personel medyczny był przygotowany do zastosowania hipotermii leczniczej w transporcie „N”.

Mamy ambicję, aby wnieść nasz wkład w Polsce na wyższy poziom i wzmocnić wpływ. Aby tak się stało, tworzymy cztery zespoły Ambasadorów, z których każdy ma określoną roczną misję.

Zobacz poniżej, aby dowiedzieć się więcej, zainspiruj się wiadomością od Pawła Wróblewskiego, wybierz swój zespół i aplikuj!

Odkryj THSN w Polsce

Do którego zespołu chciałbyś się zgłosić?

Twórcy treści             
Jesteście oficjalnym zespołem dziennikarskim THSN w swoim kraju i tworzycie wizualne i pisemne treści dotyczące działań programów w Waszym kraju (działania wolontariackie, historie beneficjentów, prezentacje organizacji pozarządowych, wewnętrzne działania związane z pozyskiwaniem funduszy,…)            
Uważnie śledzicie plan działań w swoim kraju i zapewniacie obecność jednego z zespołów w każdym ważnym kraju podczas działań THSN (wewnętrznych lub zewnętrznych), aby uchwycić i opowiedzieć historię poprzez zdjęcia, filmy i wywiady.            
Wspieracie zespół ambasadorów wewnętrznych w tworzeniu angażujących treści i wizualizacji, aby mogli budować świadomość i utrzymywać THSN widoczne i tętniące życiem dla Waszych współpracowników.  
         
Przykład działań            
·  Bądź dziennikarzem relacjonującym wydarzenia zarówno online, jak i osobiście             
·  Opowiadaj historie organizacji pozarządowych i informuj o działaniach wolontariackich,             
·  Twórz historie beneficjentów             
·  Rób zdjęcia, pisz teksty, twórz krótkie filmy do publikacji na platformie wolontariatu lub w krajowych kanałach komunikacyjnych (wewnętrznych, SM, zewnętrznych)           

Dowiedz się więcej
o zespołach ambasadorów

Nie przegap okazji!

Weź udział w  internetowym seminarium HR z pytaniami i odpowiedziami, które odbędzie się w dniu  16 października  o godz. 10:00. Rejestracja tutaj

Ostatni dzień składania wniosków to 30 października 2020 r. O godzinie 19:00.

Potrzebujesz więcej informacji?

Kontakt: Paweł Wróblewski, pawel.wroblewski@generali.com