Globalna społeczność Zaangażowanych Agentów

Zaangażowani Agenci z 26 krajów przyłączają się do The Human Safety Net

Wspólnie postanowili rozszerzyć własną rolę, angażując swoich klientów w ruch mający na celu uczynienie ich społeczności lepszym miejscem.

Chcę zostać <br/>Zaangażowanym Agentem
Chcę zostać
Zaangażowanym Agentem


Jeśli chcesz zostać zaangażowanym uczestnikiem The Human Safety Net w swojej społeczności, aby ZAANGAŻOWAĆ swoich klientów w ruch i podpisać Kartę Zaangażowanego Agenta, możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ, wypełniając formularz.


Zarejestruj się tutaj
Jestem Zaangażowanym Agentem
Jestem Zaangażowanym Agentem


Tutaj można uzyskać dostęp do dedykowanej platformy dla wszystkich Zaangażowanych Agentów. Poznaj wszystkich zaangażowanych agentów, otrzymaj zestaw startowy, dostęp do wszystkich narzędzi, aby być zaangażowanym agentem i obserwować wpływ swoich działań.

Strefa mojego kraju

Jak zostać Zaangażowanym Agentem

Zachęcając swoich klientów do zaangażowania się w The Human Safety Net, aktywizujesz największą siłę zasobów ludzkich, jaką dysponuje Generali, aby wzmocnić nasz ruch i jego wpływ.

Aby odnieść sukces, będziesz musiał POŁĄCZYĆ i ZAANGAŻOWAĆ swoich klientów.

placeholder-immagine.jpg

Historie Zaangażowanych Agentów

POŁĄCZ swoich klientów

Poprzez regularne POŁĄCZENIE swoich klientów z The Human Safety Net upewnisz się, że wiedzą, co robimy dla ludzi w naszych społecznościach, poznają historie beneficjentów i aktorów ruchu oraz zobaczą ostateczny wpływ, jaki osiągamy.

Ta sekcja dotycząca POŁĄCZENIA jest niezbędna do budowania wiarygodności naszej akcji i chęci Egnyte do przyłączenia się. Oto kilka przykładów tego, jak ŁĄCZYĆ.

POŁĄCZ swoich klientów

ZAANGAŻUJ swoich klientów

Kiedy ANGAŻUJESZ swoich klientów w ruch, proponujesz konkretne sposoby na zaangażowanie ich, aby mogli poczuć się jego częścią. Ambicją jest, aby klienci czuli, że jest to również ICH ruch. Ważne jest, aby regularnie proponować klientom konkretne sposoby ZAANGAŻOWANIA, aby ich zaangażowanie nie było jednorazowe..

ZAANGAŻUJ swoich klientów

Karta Zaangażowanego Agenta

Podpisując tę kartę, oficjalnie dołączam do globalnej społeczności Zaangażowanych Agentów Generali i zobowiązuję się do przestrzegania 4 złotych zasad.

Jestem zaangażowany dla sprawy

Dokonuję wyraźnego rozróżnienia między moją rolą agenta a moją rolą Zaangażowanego Agenta w The Human Safety Net.

Jestem przedstawicielem Human Safety Net w mojej społeczności

Inspiruję i angażuję mój zespół, moich klientów i moją społeczność do przyłączenia się do ruchu The Human Safety Net.

Osobiście organizuję lokalne działania

z moimi klientami i społecznością, aby wzmocnić pozytywne działania The Human Safety Net.