2021 Gönüllü Takımlarından birine katılın


2021'in ilk global Gönüllü Takımı'nın bir parçası olmak ister misiniz?

Korunmaya ve desteğe en çok ihtiyaç duyanlar için Generali'nin gücünü hayata geçirmeye var mısınız?

Topluluğa yönelik sorumluluk bilincimizin ortaya konması doğrultusunda; The Human Safety Net, her ülkede yeni Gönüllü Takımları oluşturuyor. Gönüllüler, harekete öncülük edip onu ileriye taşıma ve etkiyi çoğaltma görevini üstlenecek.

Bir Gönüllü olarak, bir yıl boyunca tutkunuzu ifade etme ve işlerine bağlılık düzeyi son derece yüksek yerel ve global çalışma arkadaşlarınızdan oluşan bir topluluğa katılma fırsatı elde edeceksiniz.

Ne bekliyorsunuz?

Türkiye'de

Türkiye'de, The Human Safety Net, 2018 yılından bu yana AÇEV  ile faal durumdadır. 0-6 yaşa arası çocukları bulunan, korunmaya ve desteğe ihtiyaç duyan ailelere destek olmak üzere birlikte çalışıyoruz.

Türkiye'deki katkılarımızı daha ileri bir seviyeye taşıma ve etkiyi artırma azmini taşıyoruz. Bu doğrultuda da, her biri birer yıllık görev kapsamında faaliyet gösterecek dört Gönüllü ekibi oluşturuyoruz.

Aşağıdaki bilgilerle daha fazlasını keşfedin, ekibinizi seçin ve başvurun!

Discover THSN in [COUNTRY NAME]

Hangi ekibe başvurmak istersiniz?

İçerik oluşturucular
Ülkenizdeki THSN'nin resmi gazetecilik ekibinin bir üyesi olarak ülkenizdeki programlar kapsamında yürütülen etkinlikleri konu alan görsel ve yazılı içerikler oluşturursunuz (gönüllülük etkinlikleri, faydalanıcıların hikayeleri ve bunlara ilişkin haberler, STK sunumları, dâhili bağış toplama çalışmaları, ...)
Ülkenizdeki etkinlik planını yakından takip eder ve her bir önemli ülke THSN etkinliğinde (dâhili ya da harici) çekeceği fotoğraflar ve videolar ve yapacağı röportajlarla etkinliği haberleştirmek üzere bir ekip üyesinin hazır bulunmasını sağlarsınız.
Farkındalık yaratmaya ve çalışma arkadaşlarınız açısından THSN'nin görünürlük ve canlılığını korunmaya yönelik ilgil çekici içerikler oluşturulması konusunda dâhili gönüllü ekibine destek sunarsınız.

Yürütülecek çalışma örnekleri:  

  • Gazeteci olarak, gerek çevrimiçi gerek bizzat katılımla etkinliklerin haberleştirilmesi
  • STK hikayelerinin anlatılması ve gönüllülük çalışmalarıyla ilgili haberlerin bildirilmesi,  
  • Faydalı hikayelerin oluşturulması
  • Gönüllülük platformunda ya da ülke iletişim kanallarında (dâhili, SM, harici) yayınlanmak üzere fotoğraflar çekilmesi, metinler yazılması, kısa videolar oluşturulması

 

Elçi ekipleri hakkında daha
fazla bilgi edinin

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Şu kişiyle iletişime geçin: pazarlamailetisimi@generali.com.tr
ik@generali.com.tr