Global İyilik Hareketine Katılan Acenteler Topluluğu

26 ülkeden İyilik Hareketine Katılan Acenteler The Human Safety Net'de yer alıyor

Bugün artık birlikte, müşterilerini yaşadıkları toplumu daha iyi bir yer haline getirme hareketine dahil ederek rollerini genişletmeye karar verdiler.

İyilik Hareketine Katılan <br/>Acente olmak istiyorum
İyilik Hareketine Katılan
Acente olmak istiyorum

Eğer siz de içinde yaşadığınız toplumda The Human Safety Net'in bir aktörü olmak, müşterilerinizi HAREKETE DAHİL ETMEK ve İyilik Hareketine Katılan Acente Bildirgesini kabul etmek isterseniz, formu doldurarak BURADAN KAYIT OLABİLİRSİNİZ.

buradan kaydolun
İyilik Hareketine<br/>Katılan bir Acenteyim
İyilik Hareketine
Katılan bir Acenteyim


Tüm İyilik Hareketine Katılan Acenteler için özel olarak hazırlanmış olan platforma buradan erişebilirsiniz.
İyilik hareketine katılan diğer acentelerle buluşun ve başlangıç setinizi alın. İyilik hareketine katılan bir acente olmak ve çabalarınızın etkisini görmek için gereken tüm araçlara erişim sağlayın

Ülke alanım

İyilik hareketine katılan bir Acente olmak

Müşterilerinize The Human Safety Net'e katılmayı önerdiğinizde Generali'nin hareketimizi ve etkisini büyütmede başvurabileceği en büyük kaynağı da harekete geçirmiş olacaksınız.

Başarıya ulaşmak için müşterilerinizle BAĞLANTI kurmalı ve KATILIM sağlamalısınız

placeholder-immagine.jpg

İyilik Hareketine Katılan Acentelerin öyküleri

Müşterilerinizle BAĞLANTI KURUN

Müşterilerinizi düzenli olarak The Human Safety Net ile BAĞLANTIYA GEÇİRMEK yoluyla toplum için yaptıklarımızın farkında olmalarını ve böylelikle hareketimizde rol alanların ve hareketimizden fayda sağlayanların öykülerini keşfederek gerçek anlamda etkimizi görebilmelerini sağlarsınız. 

Bu BAĞLANTI çalışmalarımızın güvenilirliğini oluşturmak ve onları da katılmaya teşvik etmek için elzem. Bazı BAĞLANTI kurma örneklerini aşağıda bulabilirsiniz:

Müşterilerinizle BAĞLANTI KURUN

Müşterilerinizin KATILIMINI sağlayın

Hareket kapsamında müşterilerinizin KATILIMINI sağladığınızda, kendilerini hareketin bir parçası olarak hissedebilmeleri için bazı somut yollar da önermiş olursunuz. Burada amaç müşterilerinizi hareketi KENDİLERİNİNMİŞ gibi sahiplenmesi. Müşterilerinize düzenli olarak KATILIM sağlamanın bazı somut yollarını önermek önemlidir, böylece katılımları bir seferlik basit bir yardım olmanın ötesine geçer. 

Müşterilerinizin KATILIMINI sağlayın

İyilik Hareketine Katılan Acente Bildirgesi

Bu bildirgeyi imzalayarak Generali bünyesinde global İyilik Hareketine KKatılan Acenteler Topluluğuna resmen katılmış ve 4 Altın Kuralı uygulama taahhüdü vermiş oluyorum

Amaç için harekete geçiyorum

Acente rolüm ile The Human Safety Net'teki İyilik Hareketine KatılanAcente rolüm arasında net bir ayrım yapıyorum.

İçinde yaşadığım toplumda The Human Safety Net'in bir aktörüyüm.

Ekibime, müşterilerime ve içinde yaşadığım topluma The Human Safety Net hareketine katılmaları için ilham veriyor ve onları harekete geçiriyorum.