Posted

The Human Safety Net'in Venedik'te bulunan San Marco Meydanı'ndaki evi açıldı

Dünyanın dört bir yanından binlerce çalışan ve acente, dünyaya bir mesaj vermek için bir araya geldi

San Marco Meydanı'na bakan ikonik binanın kapıları, 500 yıl sonra yeni bir amaç ile halka açıldı. Bu amaç, dünyada sosyal etki yaratmak için ilham vermek, etkileşimde bulunmak ve açık bir ağ inşa etmek üzere açık bir alan olmaktır. Bu etkinlik, Generali'nin 190. yıldönümü için yapılan son kutlama oldu. 

Bu tarihi binanın 3. katı artık resmi olarak the Human Safety Net'in evi, aynı zamanda herkes için bir ev!
Burası, her biri somut bir misyona sahip üç alana bölündü:
"Potansiyel Dolu Bir Dünya", kendiniz ve güçlü yönleriniz hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz etkileşimli bir sergidir. Bu yolculuğun sonunda en güçlü yönünüzü keşfedecek ve the Human Safety Net ağında sizinle aynı gücü paylaşan biriyle tanışacaksınız. Ayrıca, bilet ücretinin yarısını programlara bağışlayabileceksiniz. Tüm Generali ailesi, çalışanları ve acenteleri sergiye ücretsiz katılabilir.

Salon, insanların tanıştığı, konuştuğu ve sosyal iyilik konularında fikir alışverişinde bulunduğu bir yer. The Human Safety Net, bu büyük salonda sürdürülebilirlik hedeflerine ilham vermek için diğer kuruluşları da ağırlayacak. Burası, sanat gösterileri ve etkinliklere de ev sahipliği yapacak. 

Merkez: Üçüncü katın kalbinde yer alan Merkez, the Human Safety Net ekiplerinin, STK ortaklarının ve gönüllülerin bir araya gelerek ortak bir amaç doğrultusunda sosyal inovasyon kavramı üzerinde işbirliği yapacakları bir yer. Yeni fikirler üzerinde çalışacak, yeni kavramlar yaratacak ve bu fikirleri ülkelerine geri götürecekler. İlerlemek, şimdiki zamanın ötesine bakmak ve daha kapsayıcı bir gelecek inşa etmek için önemli bir görev görecek. 

Salonda Grup CEO'muz Ph. Donnet'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen resmi açılış törenine ek olarak düzenlenen Canlı Dijital Tur etkinliğine binlerce çalışanımız ve acentemiz katıldı. Katılımlarının bir sembolü olarak Procuratie Vecchie'nin terasında sona eren sürükleyici bir deneyimin tadını çıkardılar.

Dünyaya bir mesaj olarak ve bu tarihi anı hatırlamak için dünyanın dört bir yanından binlerce Generali Ailesi üyesinin fotoğrafları ile Procuratie Vecchie'nin İNSAN resmi oluşturuldu. Videoyu keşfedin ve paylaşın:

 https://bit.ly/THSNmosaic