Připojte se k týmu THSN ambasadorů pro rok 2021

Chcete se stát součástí prvního týmu THSN ambasadorů?                

Chcete být těmi, kdo bude posilovat aktivity skupiny Generali v České republice na poli pomoci potřebným?      
                         
Iniciativa The Human Safety Net buduje  v jednotlivých zemích nové týmy ambasadorů. Hlavním úkolem ambasadorů bude podporovat  činnost hnutí a rozšiřovat jeho působení.     
                            
Jako ambasador budete mít příležitost využít svého nadšení pro věc a na dobu jednoho roku se připojit k místní i k celosvětové komunitě podobně motivovaných kolegů.
                             
Tak na co ještě čekáte?                                

 

V České republice

V České republice působí iniciativa The Human Safety Net aktivně od roku 2018, a to aktuálně rovnou ve dvou programech (Pro novorozence a Pro rodiny). Skrze naše dva partnery, jimiž jsou Nadační fond Vita et Futura a Nadace Leontinka, přispíváme ke zkvalitňování péče v porodnicích. Pomáháme také dětem, kterým komplikovaný porod způsobil zdravotní následky, a jejich rodinám.
                        
Abychom mohli pomáhat ještě lépe a rozšířili dosah naší pomoci, budujeme nyní podpůrný tým ambasadorů rozdělený do 4 skupin. Každá z nich pak bude po dobu jednoho roku sledovat konréktní cíle.      
                         
Další podrobnosti se dozvíte níže. Ještě váháte? Nechte se inspirovat videem od kolegů, kteří se rozhodli stát se ambasadory. Vyberte si svůj tým a přihlaste se do něj!

Zjistěte o THSN víc

Do kterého týmu byste chtěli patřit?

Tvorba obsahu
Budete součástí oficiálního týmu THSN zpravodajů v ČR. Vaším úkolem bude vytvářet obsah (slovem i obrazem), který bude informovat o aktivitách THSN v Česku a propagovat je (dobrovolnické příležitosti; příběhy těch, kterým pomáháme; představení našich neziskových partnerů; interní aktivity spojené se získáváním finančních prostředků apod.).                                
Součástí vašich úkolů bude pečlivě sledovat plán aktivit a zajistit účast týmu na každé důležité akci THSN (ať již interní, nebo externí). Tu pak zachytíte a přiblížíte ostatním prostřednictvím fotografií, videa či rozhovorů.                      Budete podporou pro tým ambasadorů interní komunikace při vytváření působivého psaného i grafického obsahu, abyste mohli společně zvyšovat povědomí o činnosti iniciativy THSN a zviditelňovat její aktivity.                        


Příklady souvisejících činností:

  •  vytváříte a sdílíte online zprávy o důležitých THSN událostech, kterých se osobně účastníte,
  • píšete o našich neziskových partnerech a/nebo vyprávíte příběhy těch, kterým pomáháme,
  • podáváte zprávy o průběhu dobrovolnických aktivit,
  • fotíte, píšete články, vytváříte krátká videa a zveřejňujete obsah v THSN aplikaci, na intranetu, na sociálních sítích apod.

 

Další informace o týmu
ambasadorů naleznete zde

Nepropásněte šanci!

Zúčastněte se Q&A webináře určeného pro zodpovězení všech vašich otázek pořádaného HR oddělením, který se bude konat 22. října via MS TEAMS.


Šanci přihlásit se do ambasadorského týmu máte do 30. října 2020, do 19 hodin.

Potřebujete další informace?

Kontaktujte Martinu Veselou, koordinátorku THSN v Generali České pojišťovně na martina.vesela2@generaliceska.cz

nebo Evu Březíkovou z HR podpory THSN, eva.brezikova@generaliceska.cz